Lightning bouwt aan een nieuwe website

Lightning Leiden bouwt aan een nieuwe website. De huidige site wordt vervangen omdat de kosten stijgen en de technische onderhoudsmogelijkheden beperkt zijn. De nieuwe website wordt ontwikkeld samen met AllUnited en haalt competitieuitslagen en standen straks rechtstreeks uit de wedstrijdadministratie.

Lightning Leiden is bezig met de ontwikkeling van een nieuwe website. De vereniging kiest hiervoor om twee redenen: de kosten die voor de huidige website gevraagd worden zijn hoger geworden, en de mogelijkheden voor technisch onderhoud zijn beperkt. De nieuwe website moet op beide punten een stap vooruit zijn.

Een belangrijk voordeel van de nieuwe website is de koppeling met de wedstrijdadministratie. Competitieuitslagen en standen komen straks automatisch op de website te staan, rechtstreeks vanuit de wedstrijdadministratie. Dat scheelt handmatig werk en houdt de informatie op de site actueel.

De nieuwe website wordt gebouwd in samenwerking met AllUnited, het bedrijf waar Lightning ook de leden- en wedstrijdadministratie al onderbrengt. Op dit moment verkent de vereniging de mogelijkheden voor een verdere samenwerking met AllUnited. Daarover hoopt Lightning later meer positief nieuws te kunnen delen.

Tot slot een woord van dank aan Webmazing. Toen in 2024 de kaartverkoop voor de Tulip Bowl in Leiden op het punt stond te beginnen, begaf onze vorige website het. Webmazing heeft de vereniging toen uit de brand geholpen.

Partner programma's

© Copyright 2026 Lightning Leiden | Website door Webmazing