Bestuur & Organisatie

Naam:Jan Beij
Functie:Voorzitter
Email:voorzitter@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Vertegenwoordigt Lightning actief, zowel binnen als buiten Lightning.
Coördineert bestuurstaken en delegeert op stimulerende wijze.
Bepaalt samen met de andere bestuurders het beleid.
Zit bestuurs- en ledenvergaderingen voor.
  
Naam:VACANT
Functie:Secretaris
Email:secretaris@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Informatie voorziening intern en binnen de AFBN.
Algemene administratie.
  
Naam:Karin Beij
Functie:Penningmeester
Email:penningmeester@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:06 28 123 332
Functie omschrijving:Financieel beleid.
Bewaking geldstromen.
Investeringsbeleid & controle.
  
Naam:Patrick van der Vlist
Functie:Technische zaken
Email:technischezaken@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Beheer van de wedstrijdreglementen.
Algemeen contactpersoon technische zaken.
  
Naam:Niels Neuteboom
Functie:Facilitaire Zaken
Email:fz@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Draagt zorg voor bestellingen.
Beheer van voorraden.
Draagt zorg voor (periodiek) onderhoud aan materiaal en gebouw.
  
Naam:Dieta de Lange
Functie:Public Relations & Communicatie
Email:publicrelations@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Werven en behouden van partners. Werven van eventuele sponsors.
Contact met de pers en de media.
Interne- en externe communicatie.
  
Naam:Bryan Emanuels en Marlon Ernest
Functie:Webmaster & Grafisch ontwerp
Email:webmaster@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Beheer website, beheer social media & grafisch ontwerp.
  
Naam:Dr. Mark Bright
Functie:Recruitment
Email:recruiting@lightningleiden.nl
Telefoonnummer: –
Functie omschrijving:Aantrekken van nieuwe (buitenlandse) spelers
Contact leggen en onderhouden met nieuwe spelers
Motiveren en stimuleren van nieuwe spelers
  
Naam:
Functie:Coördinator Medic
Email:medic@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Coördineren van medische zaken binnen de club
  
Naam:Dion van Splunteren
Functie:Jeugdzaken
Email:jeugdzaken@lightningleiden.nl
Telefoonnummer:
Functie omschrijving:Coördineren van jeugdzaken
Jeugdbeleid bepalen
  
Naam:Kim Mikkers
Functie:Ledenadministratie
Email:ledenadministratie@lightningleiden.nl
Telefoonnummer: –
Functie omschrijving:Beheer van de ledenadministratie.
In- en uitschrijving leden bij zowel de club als de bond.

Klik hier voor de meest actuele vacatures